Park maszynowy

Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań dla firm, instytucji, osób prywatnych oraz agencji reklamowych. Działamy na terenie całego kraju, a to, co liczy się dla nas najbardziej to zadowolenie i sukces naszych klientów. Posiadamy własny park maszynowy oraz szeroki zakres mediów przeznaczonych zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. To z kolei pozwala nam na szybszą realizację zamówień.

Ploter solwentowy - Solvent Studio - reklama Błonie

Ploter solwentowy

Do produkcji wydruków wykorzystywany jest ploter Roland RE-640 o szerokości zadruku 160 cm. RE-640 jest bardzo wszechstronnym ploterem solwentowym. Dzięki obsłudze większości mediów reklamowych wewnętrznych oraz zewnętrznych możemy drukować praktycznie wszystko, począwszy od banerów, plakatów, materiałów POS, poprzez folię do oklejania pojazdów, witryn sklepowych, kasetonów reklamowych, po druk na papierze fotograficznym i płótnie malarskim canvas.

Frezarka CNC - Solvent Studio - reklama Błonie

Frezarka CNC

Do frezowania używamy plotera frezującego o wymiarach pola roboczego 1300x2500x20 mm. Ploter doskonale sprawdza się zarówno przy wykonywaniu detali o mniejszych gabarytach, jak i tych o znacznej wielkości. Obróbce poddawana może być szeroka gamą materiałów od metali i ich stopów takich jak aluminium, miedź po tworzywa sztuczne i drewno. Solidna stalowa ramą zwiększa sztywność maszyny i zapewnia precyzyjną i dokładną obróbkę. Wydajne chłodzone powietrzem wrzeciono HSD 5,4 KW, silniki serwo i stół podciśnieniowy hybrydowy zapewniają komfort pracy i uniwersalność zastosowania.

Ploter tnący - Solvent Studio - reklama Błonie

Ploter tnący

Drukarka Roland wspierana jest przez ploter tnący Graphtec serii CE 6000 o szerokości cięcia 120 cm. Ploter dzięki opatentowanemu przez firmę Graphtec system automatycznego odczytu znaczników z powodzeniem wykorzystywany jest do wycinania po obrysie wcześniej wydrukowanych naklejek, jak również wycinania grafiki z barwionej w masie kolorowej folii ploterowej.

Laminator wielkoformatowy - Solvent Studio - reklama Błonie

Laminator wielkoformatowy

Usługa wykonywana jest z użycim profesjonalnego laminatora na gorąco dopasowanego szerokością do możliwości druku. Daje nam to możliwość uszlachetnienia każdego naszego wydruku poprzez nałożenie cienkiej folii samoprzylepnej z filtrem UV, która pozwoli wydłużyć jego trwałość na uszkodzenia mechaniczne, a także promieniowanie UV, powodując że wydruk przez dłuższy czas będzie prezentował swój pierwotny wygląd.

Trymer wielkoformatowy - Solvent Studio - reklama Błonie

Trymer wielkoformatowy

Wydruki docinamy za pomocą precyzyjnego trymera Keencut Evolution 2 o szerokości 260 cm. Trymery Keencut to jedne z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Pozwalają na szybkie, wygodne i precyzyjne cięcie takich materiałów jak: papier, folia, baner, tkaniny, a także spienione pcv, karton czy płyty pianowo-kartonowe do maksymalnej grubości cięcia 13 mm.

Nasza oferta

druk wielkoformatowy na różnych podłożach oraz frezowanie CNC

Druk wielkoformatowy

Drukujemy takie materiały jak: baner, siatka mesh, folia one way vision - OWV, folia samoprzylepna, plakat wielkoformatowy, fototapeta, płótno malarskie canvas, systemy wystawiennicze

Cięcie folii samoprzylepnej

Wycinamy litery, cyfry, loga, znaki graficzne z folii wcześniej zadrukowanej, pełno kolorowej - ploterowej lub mrożonej / mlecznej

Frezowanie CNC

Zajmujemy się cięciem oraz frezowaniem CNC płyt MDF, sklejki, płyt wiórowych, OSB, dibondu, pleksi, HPL, poliwęglan pcv, a także drewna

Szyldy i litery 3D
niepodświetlane

Wykonujemy tablice z PCV spienionego i twardego o grubości od 1mm do 10mm, a także dibondu. Litery przestrzenne robimy ze styroduru, plexi, dibondu, PCV, a także z drewna.

Litery 3D podświetlane
i kasetony

Realizujemy zamówienia na litery przestrzenne 3D podświetlane oraz kasetony podświetlane z licem plexi oraz wykonane z dibondu

Reklama na pojazdach

Oklejamy pojazdy folią wycinaną ploterowo oraz folią z wydrukiem solwentowym zabezpieczonym (laminat) przed ścieraniem.

Zaufali nam

Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań dla firm, instytucji, osób prywatnych oraz agencji reklamowych