O nas

Solvent Studio mieści się w Błoniu przy ulicy Nowakowskiego 23/3. Jesteśmy jedyną drukarnią wielkoformatową w Błoniu, która świadczy tak szeroki zakres usług związanych produkcją reklam.

Drukujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii – ekologiczne tusze solventowe do zastosowania do wewnątrz i na zewnątrz zapewniające kilkuletnią trwałość gotowego wydruku, odpornego na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, woda itp.

Pracujemy na maszynie Roland Versa Art. RE-640 o 160 cm szerokości zadruku. Jest to ploter wszechstronny, idealny do wykonywania szerokiego zakresu prac, od małych wysokojakościowych wydruków po reklamy wielkoformatowe, czy druk artystyczny. Urządzenie drukuje ośmiokanałową głowicą drukującą DX6 o symetrycznym ułożeniu kolorów, które eliminują paskowanie w trybie dwukierunkowym. Taka konfiguracja (CMYKKYMC) zapewnia równomierne nakładanie kolorów, co pozwala uzyskać idealne wydruki.

Nasze wydruki wielkoformatowe charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale i przystępna cena. Termin realizacji zleceń jest krótki, a uprzejma obsługa w naszym biurze zawsze chętnie doradzi Państwu, który produkt z naszej szerokiej oferty reklamowej najbardziej będzie odpowiadał Waszym potrzebom. Nasze studio graficzne pomoże Państwu w opracowaniu merytorycznym oraz graficznym reklam do druku. W Solvent Studio współpracujemy z agencjami reklamowymi. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla agencji reklamowych, która zawiera niższe, podlegające negocjacji ceny, nawet przy małych nakładach. Zapewniamy szybkość druku oraz gwarancję jakości wykonania usługi. Przewidziane są także stałe rabaty przy długotrwałej współpracy.