Druk cyfrowy

Wykonujemy reportaże ślubne, sesje plenerowe, zdjęcia portretowe, rodzinne (z chrzcin, komunii itp.).

Canon60

 Każda oferta jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Dziś fotografia zwłaszcza ślubna wymaga coraz większych umiejętności – artystycznych, technicznych i organizacyjnych. My wiemy jak mamy się przygotować do tego dnia, by nasza praca była sprawna i efektowna. Jednak świetne zdjęcie weselne to nie okazjonalne fotki, a wypadkowa jakości technicznej, uchwyconych w kadrze emocji oraz stylu. Fotograf musi testować i doskonalić swoje umiejętności artystyczne oraz uwolnić kreatywność. Tylko wtedy będzie w stanie zaoferować prawdziwie nowoczesny i wyróżniający się produkt. Istotne jest skoncentrowanie się na uchwyceniu ulotnych interakcji między ludźmi. W fotografii cenimy prawdziwość i subtelność.

Zajmujemy się również fotografią reklamową (zdjęcia produktów i usług) oraz prasową. Przygotowujemy fotoreportaże z wydarzeń kulturalnych, medialnych i imprez firmowych.

Wszystkie zdjęcia dostarczamy w wersji elektronicznej. Oczywiście istnieje możliwość wydrukowania zdjęć zarówno w standardowych formatach, w albumach, fotoksiążkach i fotoalbumach, a także w postaci druków wielkoformatowych.

Do każdego zlecenia dołączamy wydruk (wybrane przez klienta zdjęcie) na płótnie malarskim canvas – w postaci obrazu do powieszenia na ścianie oraz dwa wydruki wielkoformatowe GRATIS!